Rokiškio rajono savivaldybė

LGelezinkeliai

Achemos grupė

žybartuva

Irdaiva

SV Obeliai

Amanda

EVS GROUP

rokmedis

Rokmelsta

Pragiedruliai

Saules spektras

Izenbergas

Gimtasis rokiškis

Delfi.lt

Tema info

Tremtinių sajunga

duguva

Bernardinai

Lašų duona

Rokiškio krašto muziejus

Litcon

Svaita

Rokvesta

Tėvynės sąjuanga

Panevėžio keliai

RMG

Misko draugas

eigesa

Lexita CRM

Bajoru zuvis

Daivida

Gintarinė svajonė

Obelių bažnyčioje – gražiausi klasikos kūriniai ir monodrama „Vaižgantas"


Sekmadienį po Mišių Obelių šv. Onos bažnyčioje pirmą kartą surengtas paramos koncertas.

Žiūrovai žavėjosi aktoriaus Ferdinando Jakšio vaidyba. Jo paties režisuota Kosto Ostrausko monodrama „Vaižgantas“ privertė visus susimąstyti apie būties prasmę, tikėjimą, bendruomeniškumą. Šią pjesę per daugybę metų aktorius daugiausia bažnyčiose vaidino jau daugiau kaip 1 000 kartų. Visus džiugino kraštietės solistės Jolantos Stumbrienės atliekami klasikinės muzikos kūriniai.

Smagu, kad klausytis adventinės popietės programos dalyvių atvyko ne tik obeliečiai, bet ir svečių iš Rokiškio ir kitų seniūnijų. Šventėje dalyvavo meras Vytautas Vilys, Seimo narys Vytautas Saulis, Obelių seniūnijos, gimnazijos, globos namų, kultūros centro, muziejaus, bibliotekos darbuotojai. Obelių bendruomenės centro duomenimis prie istorinio įvykio įamžinimo prisidėjo daugiau 23 dalyviai, o bendra paaukota suma yra 1 115 litų.

Svečiai kapinėse aplankė atstatytą paminklą. „Didžiulis darbas, padarytas ne tik Obeliams, bet ir Lietuvai.Toks įspūdingas monumentas džiugins ne tik Obelių gyventojus, bet su pasididžiavimu bus galima parodyti ir patiems garbingiausiems svečiams", - sakė Jonas Bareikis. 

Dėkojame Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai" pirmininko pavaduotojui Algiui Naručiui už šventės rėmimą.

„Gimtojo Rokiškio" redakcijos vaizdo archyve galite pamatyti ištrauką iš monospektaklio. Vaidina aktorius Ferdinandas Jakšys.  

 

https://www.youtube.com/watch?v=dZXaC0Ci6pw&list=UUBr7Vtzthak_DstU_g_tPvA


Plačiau apie tai galite skaityti svetainėje  http://obeliai.eu/Koncertuoja Jolanta Stumbrienė.Aktorius Ferdinandas Jakšys vaidina monospektaklyje „Vaižgantas".Jonas Bareikis, Jolanta Stumbrienė, Rita Smalinskienė, Ferdinandas Jakšys, Algis Narutis.Atgal į sąrašą
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas