Rokiškio rajono savivaldybė

LGelezinkeliai

Achemos grupė

žybartuva

Irdaiva

SV Obeliai

Amanda

EVS GROUP

rokmedis

Rokmelsta

Pragiedruliai

Saules spektras

Izenbergas

Gimtasis rokiškis

Delfi.lt

Tema info

Tremtinių sajunga

duguva

Bernardinai

Lašų duona

Rokiškio krašto muziejus

Litcon

Svaita

Rokvesta

Tėvynės sąjuanga

Panevėžio keliai

RMG

Misko draugas

eigesa

Lexita CRM

Bajoru zuvis

Daivida

Gintarinė svajonė

2014 m. aukojimo kronika


Praėjusių metų gruodžio mėnesio geradariai

Pateikiame praėjusių metų gruodžio mėnesio rėmėjų ir aukotojų sąrašą.

6 320 litų skola (2014-12-30)

Mūsų paminklo statybai antrą kartą paramą paskyrė uždaroji akcinė bendrovė „Svaita".

Gruodžio 16 dieną buvo paaukota dar 1 000 litų. Nuoširdžiai dėkojame.

Paminklo statybai 600 litų paaukojo Egidijus Vilimas, po 100 litų - Rolandas Jonikaitis, Aušra Ručienė, Valerijonas Bernotas ir Artūras Razbadauskas.

Džiugi žinia pasiekė iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Profesorius Romualdas Kriaučiūnas ir jo žmona Gražina pervedė 1 000 JAV dolerių (2 804 litai).

Obelių bendruomenės centras dėkoja profesoriui Romualdui Kriaučiūnui ir jo žmona Gražinai už didelę auką įamžinant Birželio sukilimą.

Vakar Vilniuje Lietuvos šauliai prisidėjo prie paminklo statybos

Lietuvos šaulių sąjungos Vilniaus rinktinės 25 metinių proga vykusiame renginyje buvo ne tik kalbėta apie Obeliuose pastatyto monumento 1941 m. sukilėliams reikšmę, bet ir prisidėta prie statybos darbų finansavimo. Šauliai vakar surinko 590 litų, o kitos rinktinės dar žadėjo prisidėti. Obelių bendruomenės centras nuoširdžiai dėkoja visiems.

 

Džiugi naujiena! Šiandien mūsų paminklo statybai didelę paramą paskyrė uždaroji akcinė bendrovė „Rokmedis".

Obelių paminklo statybai 1 000 litų pervedė Rokiškyje įsikūrusi bendrovė „Rokmedis". Už supratimą ir didelę pagalbą dėkojame įmonės vadovui Jonui Žemaičiui.

13 075 litai

Tokia nuolat mažėjanti skola.

13 275 Lt. Tokia yra skola, o per koncertą aukojo daugiau kaip 25 renginio dalyviai.

Per adventinį paramos koncertą surinkta 1 115 litų. Nuoširdžiai dėkojame visiems geradariams ir skelbiame sąrašą.

Obelių bažnyčioje – gražiausi klasikos kūriniai ir monodrama „Vaižgantas"

Žiūrovai žavėjosi aktoriaus Ferdinando Jakšio vaidyba. Jo paties režisuota Kosto Ostrausko monodrama „Vaižgantas“ privertė visus susimąstyti apie būties prasmę, tikėjimą, bendruomeniškumą. Šią pjesę per daugybę metų aktorius daugiausia bažnyčiose vaidino jau daugiau kaip 1 000 kartų. Visus džiugino kraštietės solistės Jolantos Stumbrienės atliekami klasikinės muzikos kūriniai. Smagu, kad klausytis adventinės popietės programos dalyvių atvyko ne tik obeliečiai, bet ir svečių iš Rokiškio ir kitų seniūnijų. Šventėje dalyvavo Obelių seniūnijos, gimnazijos, globos namų, kultūros centro, muziejaus, bibliotekos darbuotojai. Obelių bendruomenės centro duomenimis prie istorinio įvykio įamžinimo prisidėjo net 23 dalyviai, o bendra suma yra 1 115 litų.

14 390 litų (lapkričio 27 diena)

Lapkričio 25 - 27 dienomis prie geradarių prisidėjo Valė Krasauskienė ir Valentinas Zemlickas.

14 430 litų (lapkričio 21 diena)

Tokia yra nuolat mažėjanti Obelių bendruomenės centro skola. Labai džiaugiuosi, kad šiandien 20 ir 40 litų paaukojo Romas Velenius ir Remigijus Žukauskas. Obelių bendruomenės centro pirmininkas Žilvinas Misiūnas.

14 490 litų (lapkričio 20 diena)

Tokia yra nuolat mažėjanti Obelių bendruomenės centro skola. Labai džiaugiuosi, kad šiandien 100 litų paaukojo Vytautas Butėnas, 20 litų - Danguolė ir Juozas Vasiliauskai. Obelių bendruomenės centro vardu visus maloniai kviečiu aukas pervesti į sąskaitą LT84 7300 0101 0568 2663, „Swedbank" arba skambinti man telefonu 8 670 80208. Bendruomenės centro pirmininkas Žilvinas Misiūnas.

14 610 litų (lapkričio 19 diena)

Tokia Obelių bendruomenės centro skola. Labai džiaugiuosi, kad šiandien 50 litų paaukojo Obelių vaikų globos namų direktorius Tadas Stakėnas ir parodė gražų pavyzdį savo darbo kolegoms ir obeliečiams. Obelių bendruomenės centro vardu visus maloniai kviečiu aukas pervesti į sąskaitą LT84 7300 0101 0568 2663, „Swedbank" arba skambinti man telefonu 8 670 80208. Bendruomenės centro pirmininkas Žilvinas Misiūnas.

14 660 litų (lapkričio 18 diena)

Tokia yra Obelių bendruomenės centro skola. Labai džiaugiuosi, kad šiandien paaukojo Obelių pradinių klasių mokyklos direktorė Jolanta Garunkštienė, Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, šio skyriaus darbuotoja (Obelių bendruomenės centro valdybos narė) Danutė Kniazytė ir Kristina Jasinevičienė. Obelių bendruomenės centro vardu visus maloniai kviečiu aukas pervesti į sąskaitą LT84 7300 0101 0568 2663, „Swedbank". Bendruomenės centro pirmininkas Žilvinas Misiūnas, telefonas 8 670 80208.

14 720 litų

Tokia yra Obelių bendruomenės centro skola. Obelių bendruomenės centro vardu visus maloniai kviečiu aukas pervesti į sąskaitą LT84 7300 0101 0568 2663, „Swedbank". Bendruomenės centro pirmininkas Žilvinas Misiūnas, telefonas 8 670 80208.

Šį vakarą dar viena obelietė paaukojo paminklo statybai (2014-11-14 21.45 val.)

Vilnietė, nenorėjusi skelbti savo pavardės, šį vakarą 100 litų paaukojo paminklo statybai.

Bendruomenės pirmininkas Žilvinas Misiūnas parodė obeliečiams asmeninį pavyzdį ir paminklo statybai paaukojo 100 litų.

Mieli obeliečiai, didžiulis darbas mūsų visų bendromis pastangomis jau padarytas. Visa Lietuva jau žino, kur atstatytas įspūdingas vienintelis paminklas, skirtas Birželio sukilimo dalyviams. Jis yra mūsų Obeliuose. Visi dalyvavome įspūdingoje paminklo atidengimo ceremonijoje, kasdien prie jo dega žvakės, nes daugelio iš mūsų prisiminimuose gyva žuvusiųjų laidojimo diena ir 1942 metais statyto paminklo istorija. Obeliečiai, kaip bendruomenės pirmininkas, noriu priminti, kad mus visus vienija ta pati gimtoji vieta, todėl ir darbai gali būti tik bendri. Su „Žybartuvos" bendrove dar neatsiskaitėme, todėl dar kartą kviečiame prisidėti. Liko labai nedaug - tik 14 830 litų. Ši suma ženkliai sumažėja kiekvieno iš mūsų pastangomis.

14 930 litų. Tokia yra nuolat mažėjanti Obelių bendruomenės centro skola.

Vilniuje gyvenantys kraštiečiai paminklo statybai paaukojo 320 litų.

Antradienį vykusiame Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai" renginyje paaukota 320 litų.

15 250 litų. Tokia yra Obelių bendruomenės centro skola.

Vakar Vilniuje atidaryta obeliečio Rimvydo Pupelio fotografijų apie paminklo statybą paroda (2014-11-12)

Vakar Vilniaus įgulos karininkų ramovėje Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai" renginyje atidaryta obeliečio Rimvydo Pupelio fotografijų apie paminklo statybą paroda.

Dar vieni rėmėjai prisidėjo prie Lietuvos istorinio įvykio įamžinimo Obeliuose

Obelių bendruomenės centras kreipėsi į uždarąją akcinę bendrovę „Ilzenbergo dvaras" ir paprašė paremti monumento statybą. Vakar specialioji sąskaita buvo papildyta: atsižvelgusi į obeliečių prašymą bendrovė pervedė 1 000 litų. Nuoširdžiai dėkojame.

Vilniuje nuotraukų paroda, filmuota medžiaga, specialiu leidiniu primins Obelių paminklo atstatymo svarbą

Lapkričio 11 dieną 18 valandą Vilniaus įgulos karininkų ramovėje atidaroma obeliečio Rimvydo Pupelio fotografijų paroda, matysime Emilijos Briedytės filmuotą medžiagą, bus galima įsigyti Donato Smalinsko sudarytą leidinį apie monumentą. Maloniai kviečiame dalyvauti. Renginyje dalyvaus Obelių bendruomenės centro pirmininkas Žilvinas Misiūnas.

Paminklo statybai 50 litų paaukojo radviliškietė.

Lapkričio 2 d. paminklo statybai 50 litų paaukojo Anelė Banaitienė iš Radviliškio. Dėkojame už paramą.

Dar viena obelietė paaukojo paminklo statybai.

Spalio 31 d. obelietė Genovaitė Šniokaitė paaukojo 20 litų.

Buvusius Obelių vidurinės mokyklos moksleivius kviečiame aukoti paminklo statybai

Džiaugiamės, kad prie bendro darbo prisidėjo daug dabartinės Obelių gimnazijos ankstesnių laidų abiturientai. Gera visiems priminti, kad buvę mokiniai Jonas Sirvydis ir Petras Stankevičius ne tik prisidėjo prie paminklo statybos, bet ir Obelių kapinėse pastatė paminklą Mokytojui.

Rugsėjo 29 d. paminklo statybai 100 litų pervedė Laura Smalinskaitė.

Obelių bendruomenės centras dėkoja Laurai Smalinskaitei už paramą.

Džiugi naujiena! Paminklo statybai pervedė uždaroji akcinė bendrovė „Pandmeta".

Bendrovė „Pandmeta" Obelių paminklo statybai pervedė 500 litų.

Rugsėjo 14 d. per „Obelinės" šventę obeliečiai paaukojo 840 litų.

Kai kurie iš jų paminklo statybą parėmė antrą arba trečią kartą. Vienas iš jų yra iš Jonavos į gimtinę atvykęs pasisvečiuoti Jonas Sirvydis. Dėkojame visiems geradariams.

Obeliai šventė 505 gimtadienį

Šventė vyko šeštadienį ir sekmadienį. Muziejuje pristatyta Rimvydo Pupelio fotografijų paroda apie Obelių paminklo statybą, parodytas filmas „Išsipildžiusi obeliečių viltis – atstatytas paminklas“. Vilniečiai Vytautas Butėnas ir Donatas Smalinskas papasakojo apie naują miesto interneto svetainę Obeliai.eu, pakvietė ne tik ją lankyti, bet ir teikti pasiūlymų, pastabų, nuotraukų, siųsti naujienų. Aukcione buvo galima įsigyti tarptautinio plenero „Tik tapyba“ 16 darbų. Atnaujintoje parko estradoje miesto svečiai sveikino obeliečius, Obelių krašto garbės piliečiui Donatui Smalinskui oficialiai įteiktos regalijos.

Obelių vidurinės mokyklos 1981 metų laida. Daugiausia buvusių moksleivių paaukojo statybai.

Obelių bendruomenės centras dėkoja šiems ir kitiems buvusiems obeliečiams už supratimą ir paramą.

Džiugi naujiena. Paminklo statybą parėmė Rokiškyje įsikūrusi bendrovė „Meteka".

Obelių paminklo statybai 3 500 litų pervedė Rokiškyje įsikūrusi bendrovė „Meteka".

Paminklo statybai aukoja vis daugiau žmonių. Šį kartą pranešame apie Obelių vidurinės mokyklos (dabar gimnazija) 1981 metų laidos abiturientų laidos aukas.

Rugpjūčio 30 dieną į susitikimą susirinkę buvusieji Obelių vidurinės mokyklos abiturientai paaukojo paminklo statybai.Bendra suma yra 280 litų. Dėkojame buvusiems obeliečiams.

Labai džiugi žinia! Vakar akcinė bendrovė „Lietuvos geležinkeliai" Obelių paminklo statybai pervedė 20 000 litų! (2014-09-02)

Rugsėjo 1 d. akcinė bendrovė „Lietuvos geležinkeliai" (generalinis direktorius Stasys Dailydka)Obelių paminklo statybai pervedė 20 000 litų! Obelių bendruomenės centras nuoširdžiai dėkoja už labai didelę paramą.

Džiugi naujiena! Mūsų paminklo statybai didelę paramą paskyrė kooperatinė bendrovė „SV Obeliai" (2014-08-29)

Obelių seniūnijoje įsikūrusi bendrovė „SV Obeliai" paskyrė 5 000 litų. Už supratimą ir didelę pagalbą dėkojame įmonės vadovui Henrikui Asauskui.

Geradarių aukos paminklo statybai rugpjūčio mėnesį (2014-08-26)

Rugpjūčio 21 d. paminklo statybai 20 litų paaukojo Sigutė Sejonienė. Rokiškėnas Antanas Rudokas į sąskaitą pervedė 750 litų, Alvydas Galvelis iš Antanašės (Obelių seniūnija) pervedė į sąskaitą 30 litų, Jonas Marcinkevičius - 10 litų, Algirdas Petras Sirbikė (jau antrą kartą) - 50 litų.

Uždaroji akcinė bendrovė „Lašų duona" rugpjūčio 1 d. parėmė Obelių paminklo statybą

Džiaugiamės, kad dar vieni rėmėjai prisidėjo prie istorinio monumento statybos.

Prie atidengto Obelių paminklo įrengta informacinė lenta

Informacinės lentos gamybą parėmė Vilniuje įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Amanda" (direktorius Algis Narutis). Nuoširdžiai dėkojame už gerą darbą.

Birželio 22 dieną Obeliuose prisiekė jaunieji šauliai ir vadovė Jolanta Paukštienė

Obeliai iškilmingai šventė 1941 m. birželio sukilimo metines

Birželio 22 d. Obeliuose iškilmingai atidengtas paminklas 1941 m. birželio sukilėliams ir sovietinėms aukoms atminti. Plačiau apie tai - skyriuje ATIDENGIMO IŠKILMĖS.

Visas aukotojų sąrašas

Gerbiamieji, kviečiame visus pasitikrinti, ar esate šiame sąraše, ar neiškraipytas Jūsų vardas ir pavardė. Jei rastumėte netikslumų šiame sąraše, būtinai praneškite el. paštu Zilvinas.Misiunas@gmail.com. Ačiū Jums už pagalbą.

Kovo, balandžio, gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio mėnesio aukos paminklo statybai

Gerbiamieji, Obelių paminklas jau iškilmingai atidengtas, tačiau statybos skola dar yra didelė. Norėdami nelikti skolingi, kviečiame visus prisidėti prie šio svarbaus istorinio įvykio įamžinimo. Monumentas svarbus ne tik aštuonių žmonių, palaidotų Obelių kapinėse, atminimui, bet ir tų, kurių palaidojimo vietų net nežinome. Jis yra kaip kovų už Lietuvos laisvę simbolis. Labai svarbu visiems pajusti bendruomeniškumo dvasią, išsaugoto istorinio atminimo reikšmę. Jūsų vardas ir pavardė bus išspausdinti leidinyje, jį padovanosime visiems geradariams birželio 22 d. per iškilmes Obeliuose ir vėliau.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas