Rokiškio rajono savivaldybė

LGelezinkeliai

Achemos grupė

žybartuva

Irdaiva

SV Obeliai

Amanda

EVS GROUP

rokmedis

Rokmelsta

Pragiedruliai

Saules spektras

Izenbergas

Gimtasis rokiškis

Delfi.lt

Tema info

Tremtinių sajunga

duguva

Bernardinai

Lašų duona

Rokiškio krašto muziejus

Litcon

Svaita

Rokvesta

Tėvynės sąjuanga

Panevėžio keliai

RMG

Misko draugas

eigesa

Lexita CRM

Bajoru zuvis

Daivida

Gintarinė svajonė

Vilniuje gyvenantys kraštiečiai paminklo statybai paaukojo 320 litų.


 

Lapkričio 11 dieną į Vilniaus įgulos karininkų ramovę gausiai rinkosi sostinėje gyvenantys kraštiečiai, atvažiavo daug rokiškėnų. Klubo pirmininko pavaduotojas Algis Narutis papasakojo apie kraštiečių veiklą, meras Vytautas Vilys apžvelgė rajono visuomeninį gyvenimą. Verslininkas Raimondas Sirgėdas (pirmas paaukojęs paminklo statybai 1 000 litų) ir istorikas Valius Kazlauskas pristatė Tyzenhauzų fondą ir pakvietė prisidėti visus prie jo veiklos. Karininkų ramovės viršininko pavaduotojas Gaudentas Aukštikalnis pasidžiaugė rokiškėnų bendruomeniškumu,  kraštiečiai Albiną Jasiūną sveikino Rokiškio krašto garbės piliečio vardo suteikimo proga, „Versmės" leidyklos valsčių monografijų leidybą apžvelgė Venantas Mačiekus, Seimo narys Vytautas Saulis pasakojo apie Lietuvos ir Rokiškio aktualijas.

Vilnietis Donatas Smalinskas visiems papasakojo apie gražėjančius Obelius, priminė Birželio sukilimo minėjimą, vykusį šią vasarą, pakvietė pažiūrėti Emilijos Briedytės filmuoto siužeto apie monumento atidengimo iškilmes, kaip leidinio sudarytojas dalino autografus, padėkojo visiems geradariams už pagalbą. Obelių bendruomenės centro pirmininkas Žilvinas Misiūnas vienam iš jų - iš Obelių kilusiam bendrovės „Alfa idėjos" direktoriui Algirdui Seibučiui - įteikė padėkos raštą. Pakviesti prisidėti prie paminklo statybos kraštiečiai ir kiti renginio dalyviai paaukojo 320 litų. Dauguma iš jų aukojo jau antrą arba trečią kartą. Dėkojame visiems.

Pagrindinis renginio akcentas buvo Rimvydo Pupelio fotografijų apie paminklo statybą parodos atidarymas. Rokiškėnai ir renginio svečiai dėkojo obeliečiui už padarytą didelį ir svarbų darbą.

Apie visą renginį skaitykite:  http://obeliai.eu/2014/11/13/vilniaus-igulos-karininku-ramoveje-daug-kalbeta-apie-obelius/ Obelietis Rimvydas Pupelis su renginio dalyviais po parodos atidarymo.  


 

 Atgal į sąrašą
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas